POZNAJ MISJE MAREK, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W AKCJI

Naszą pasją jest skóra, a filozofia, która najlepiej opisuje nasze podejście do niej to ekobiologia, czyli sztuka ochrony jej ekosystemu. Zdrowa skóra to nasz cel, niezależnie od wieku.

Pielęgnacja naturalna oparta na bogactwie ekstraktów roślinnych, które nie tylko dbają o kondycję naszej skóry i włosów, ale również za­pewniają zdrowy tryb życia, w zgodzie z naturą.

Naturalne piękno nie zna metryki, dlatego kobietom w różnym wieku oferujemy receptury skomponowane odpo­wiednio do potrzeb ich skóry. Jako marka wzma­cniamy w kobietach pewność siebie i świadomość, że podstawą pięknego natu­ralnego wyglądu jest zadbana i zdrowa skóra.

DR IRENA ERIS CLINIC WAY to innowacyjna linia dermo­kosmetyków, gwarantująca bezpieczną pielę­gnację skóry ultrawrażliwej. Powstała jako wynik najnowszej wiedzy biotechnologicznej, derma­tologiczno-kosmetologicznej oraz światowych osiągnięć na­ukowych.

EUCERIN wierzy w to, że dzięki stosowaniu Serum Anti-Pigment o podwójnym działaniu nastąpi poprawa nie tylko stanu skóry, ale i samopoczucia, a filtry na Social Mediach nie będą już potrzebne.

Misją Vichy jest wspieranie kobiet i mężczyzn w dbaniu o zdrowie skóry i włosów, na każdym etapie życia. Formuły produktów Vichy zawierają aktywne składniki o opty­malnych stężeniach, uznane w dermatologii oraz Wodę Wulkaniczną, bogatą w 15 minerałów.

CETAPHIL wprowadził opra­cowane we współpracy z dermatologami, udosko­nalone formuły swoich kultowych produktów, które skutecznie pomagają w walce z 5 oznakami skóry wrażliwej – suchością, podrażnieniem, szorstkością, ściągnięciem i osłabieniem bariery ochro­nnej.

Rejestracja do akcji Beauty Box rozpoczyna się 09.05.

Beauty Box Zamknij okno
Rekomendowane
Ulubione